Fotografo paslaugos Technikos paslaugos

10,00EUR
Siūlau ar ieškau Siūlau Sritis Foto paslaugos ir remontas Kontaktinis tel. nr. +37068652057
Įkeltas/Redaguotas skelbimas
Bal 21, 2017
Vietovė
Vilnius
Peržiūros
944
Reitingas
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
APRAŠYMAS

Esu fotografas Vilius Zlotkus, gyvenantis Vilniuje, bet vykstu ten, kur Jūs kviečiate. Fotografija lydi mane nuo vaikystės. Žinoma tuo metu tai buvo tik užsiėmimas, bet šis užsiėmimas po truputį įtraukė vis labiau ir labiau. Galbūt prie to prisidėjo ir aktyvus domėjimasis radioelektronika, nes juostinę fotografiją pakeitė skaitmeniniai fotoaparatai ir kompiuteriai. Taip nutiko, kad kūrybiškumas ir technologinės žinios tapo neatsiejami. O ir interneto suteikiamos galimybės dabar leidžia savo kūryba dalintis su pasauliu.

Į puslapius esu patalpinęs nemažai savo nuotraukų. Jų galite rasti ir šiame tinklapyje. Dalis jų yra darytos gerokai anksčiau su kitokia technika nei naudoju dabar. Tačiau jas jungia kai kurios bendros ypatybės, kurios bus svarbios Jums renkantis fotografą: ryškumas, detalės, spalvingumas, fokusavimas, kompozicija. Daliai iš Jūsų bus svarbūs ir triukšmai, dinaminis diapazonas.

Tiems, kuriems priimtinas mano žvilgsnis į pasaulį, noriu daugiau pasakyti apie save, apie tai, kaip įsivaiduoju fotografiją. Pirmiausiai požiūris į retušavimą. Daug kūrėjų naudoja tokias priemones. Taip nuotraukos kartais būna dirbtinai pasendinamos arba žmonės tampa be apgamų ar gražesnėmis kai kurių kūno dalių proporcijomis. Jei Jums to norisi – būtinai įspėkite fotosesijos metu, nes paprastai to nedarau. Gerą nuotrauką gauti visų pirma stengiuosi tinkamu laiku, iš tinkamos vietos spausdamas tinkamai nukreipto fotoaparato mygtuką. Tradiciškai nuotrauka redaguojama atliekant reikalingas korekcijas: balto balansas, šviesumas, kontrastas, spalvingumas. Atskirais atvejais – geometrinė perspektyvos korekcija ar baisios iširusios rozetės sienoje šalia nuotakos pašalinimas.

Mėgstu gamtą, vaizdus iš aukščiau, architektūrą, detales, aksesuarus. Jei fotosesijai neturėsite savo siūlymų, tai lems mano siūlymus fotografuotis Jūsų natūralioje aplinkoje, gamtoje, aukštesnėje ar atviroje erdvėje su atsiverenčiu gražiu peizažu, pasiimti į rankas ką nors mielo ar paieškoti aprangos alternatyvų. Esu daugiau reportažinio stiliaus šalininkas. Manau, kad nuotrauka su “pagautu” gražiu momentu yra vertingesnė už porą pozuotų. Žinoma, daugeliu atvejų, pozuotos nuotraukos reikalingos ir tik skirtingų nuotraukų kompozicija pilnai atspindės tai dėl ko buvome susirinkę.

Nuotraukos iš Jūsų renginio ar fotosesijos be Jūsų raštiško sutikimo niekur neviešinamos ir kitiems užsakovams nerodomos.

Man malonu fotografuoti, bendrauti su žmonėmis, dalintis geromis emocijomis. Iki susitikimo Jūsų šventėje ar renginyje.

www.photocamera.click

PALIKTI ŽINUTĘ SKELBIMO AUTORIUI

Testas: Parašykite atsakymą     3 + 4 =

REKLAMA

Visos teisės saugomos www.skelbimurinka.lt. Sukurta WebCom