Svelnusplaukai.lt – plaukų priauginimas, botoksas plaukams, tiesinimas keratinu. Sveikata, grožis

15,00EUR
Siūlau ar ieškau Siūlau Tipas Paslaugos Kontaktinis tel. nr +37060637881
Įkeltas/Redaguotas skelbimas
Geg 15, 2020
Vietovė
Šiauliai
Peržiūros
11
Reitingas
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
APRAŠYMAS

UNIKALI PLAUKŲ BOTOKSO GYDOMOJI PROCEDŪRA: Ar jūs esate kada nors girdėję apie procedūrą pavadintą – „plaukų botoksas“? Inoar profesionalai sukūrė produktų junginį, kuris atkartoja botulino injekcijomis pasiekiamus rezultatus, tik šį kartą kalba eina apie plaukus. Plaukų botoksas įsiskverbia į plauką, jį užpildo ir suformuoja apsauginį sluoksnį. Išlygina plauko raukšleles, todėl plaukai tampa lygus ir glotnūs lyg šilkiniai. Plaukai mažiau pučiasi, atrodo sveiki bei elastingi.

 

PLAUKŲ PRIAUGINIMAS: Norite ilgesnių plaukų ar apimties? Mes jums padėsime! Plaukus galima priauginti įvairiausių spalvų. Priauginamų plaukų ilgis gali siekti net iki 75 centimetrų ilgio, o apimtį padidinti galima iki 3 kartų.

 

TIESINIMAS KERATINU: Tiesūs plaukai be tiesintuvo! Štai tokį rezultatą galima pasiekti keratininiu tiesinimu arba kitaip dar vadinamu – brazilišku tiesinimu. Kadangi pagrindinė plauko sudedamoji dalis yra keratinas, tai šios procedūros metu naudojamos profesionalios priemonės, kurių sudėtyje yra skysto keratino. Jo pagalba plaukų būklė atstatoma, jie tampa žvilgantys, tiesūs, elastingi.

 

Kontaktiniai duomenys:

 

Jurgita

Tel.:+37060637881

El. paštas: info@svelnusplaukai.lt

Tinklapis: www.svelnusplaukai.lt

 

Svelnusplaukai.lt – gyvybės šaltinis jūsų pavargusiems ir pažeistiems plaukams.

PALIKTI ŽINUTĘ SKELBIMO AUTORIUI

Testas: Parašykite atsakymą     3 + 3 =

REKLAMA

Visos teisės saugomos www.skelbimurinka.lt. Sukurta WebCom